Kabrita

Webová stránka značky: Kabrita

Náš príbeh začína pred viac ako 100 rokmi v roku 1897, kedy prvá naša továreň začala spracovávať kvalitné mlieko z našich fariem na špecializované mliečne výrobky pre holandský trh.

#ShowMore#

Dnes naša skupina vyrába širokú škálu mliečnych výrobkov, od čerstvých tekutých po sušené práškové výrobky a od bežného mlieka a masla až po špecializované detské výživy pre spotrebiteľov a podniky po celom svete.

Vieme, že pokiaľ ide o mlieko a mliečne výrobky, väčšina ľudí má tendenciu premýšľať o kravskom mlieku. To platí najmä v prípade výživy bábätka a batoľa. Existuje však existuje jedna vec, ktorú sme sa za posledných 100 rokov dozvedeli, a to, že sú k dispozícii širšie alternatívy ako kravské mlieko. Preto sme vyvinuli Kabritu a jeho škálu jemných výživových produktov z kozieho mlieka. Kozie mlieko poskytuje všetku výživu vo väčšej miere ako kravské mlieko, pričom je prirodzene jemné a ľahko stráviteľné. To z neho robí vynikajúcu alternatívu pre každodennú konzumáciu mlieka a mliečnych výrobkov.

Veríme, že je našou zodpovednosťou poskytnúť spotrebiteľom po celom svete prístup k prírodným výhodám jemného výživového produktu z kozieho mlieka. Snažíme sa ponúknuť týmto spotrebiteľom širokú škálu kvalitných výživových produktov z kozieho mlieka a posilniť ich prostredníctvom vzdelávania a podpory pri vytváraní veľkých výživových možností pre seba a svoje rodiny.

Žiadne produkty značky Kabrita sa nenašli...