Linocholesterol A + E krém na dermatologické problémy -Ziołolek- 50 g

Kód: 3182
Množstevná zľava
Značka: Ziołolek
€12,89
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
13.4.2023
Položka bola vypredaná…

Linocholesterol A + cholesterol krém s vitamínmi A a E je určený pre každodennú starostlivosť a ochranu suchej, citlivej pokožky náchylnej k podráždeniu a nadmernému odlupovaniu. Môže byť tiež použitý na starostlivosť o pokožku náchylnú k atopickej dermatitíde (atopická dermatitída).

Detailné informácie

Podrobný popis

Linocholesterol A + cholesterol krém s vitamíny A a E je účinná kozmetika, ktorá dokonale mastí a zanecháva ochranný film vhodnej veľkosti, bez toho aby spôsoboval pocit nadmerne mastnej pokožky či zanechával lepkavý film. Zvyšuje odolnosť proti strate vody z pokožky. Pokožka v oblasti aplikácie krému sa stáva viditeľne pružnou, mäkšou a odolnejšou proti popraskaniu. Po absorpcii nespôsobuje pocit napnutej pokožky.

  • Zlepšuje mazanie a hydratáciu pokožky a eliminuje jej drsnosť
  • Upokojuje príznaky podráždenia pokožky a urýchľuje jej rozlíšenie
  • Vyhladzuje a zlepšuje pružnosť pokožky
  • Znižuje sklon ku vzniku keratózy epidermis

Odporúča sa k použitiu na pokožku s atopickou dermatitídou.

Kontraindikácie: akútny zápal kože vyžadujúci liečbu, alergie alebo precitlivenosť na jednu zo zložiek kompozície.

Návod na použitie: len na vonkajšie použitie, je možné použiť u dospelých a detí. Dermatologicky testované.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

3182

Obsah balenia: 50 g

Krajina pôvodu: Poľsko

Trápi Vás psoriáza? Podrobne sme sa tejto téme venovali v komplexnom a odbornom článku, ktorý nám napísala PhDr. Mgr. Eva Medvecká, PhD., DiS.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Farmaceutická spoločnosť „Ziołolek“ znamená viac ako 70 rokov tradície poľského farmaceutického priemyslu, originálnej poľskej technológie a nadšenie a vieru v naše schopnosti. Spoločnosť bola založená v roku 1945 a je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou vo farmaceutickom priemysle.

Spoločnosť má certifikát GMP (Good Manufacturing Practice) pre všetky formy liečiv a certifikát systému manažérstva kvality ISO 9001:2015.

Spoločnosť PF "Ziołolek" vyrába lieky na základe pôvodných poľských receptúr, ktoré v kombinácii s modernými výrobnými metódami prinášajú dobré výsledky v liečbe a prevencii. Špecializujú sa na výrobu dermatologických liekov a šumivých solí. Významnou súčasťou portfólia prípravku "Ziołolek" sú zmäkčovadlá pre deti LINOMAG ® a dermokozmetika.

Spoločnosť taktiež ponúka ďalšie kozmetické výrobky, doplnky stravy a prípravky proti hmyzu. Sortiment sa neustále rozširuje o nové produkty. Hlavným poslaním spoločnosti je „Dobrá kvalita“ a základ prevádzky – moderné technológie a najvyššie štandardy riadenia. Výsledkom je, že výrobky dodávané na trh spĺňajú požiadavky modernej medicíny, farmácie a kozmetiky.

ziololek-logo