Psori krém - KARTALIN® - A+ 100 ml - HealthNA

Kód: 4318
€36,89 €30,74 bez DPH
Externý sklad. Na sklade od 3 do 4 prac. dní
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

KARTALIN® - A+ je prírodný, nehormonálny krém určený na problematickú pleť.

Detailné informácie

Podrobný popis

KARTALIN® - A+ prírodný a bezpečný prostriedok pri ekzémoch, psoriáze a dermatitíde.

Trápi Vás psoriáza, ekzém či dermatitída, vyskúšali ste už mnoho krémov a mastí, no napriek tomu nie ste spokojní s výsledkom? Ak hľadáte prírodný a bezpečný prostriedok bez obsahu kortikosteroidov a umelých parfumov či iných dráždivých látok, tento krém je určený práve pre vás.
Vďaka obsahu prírodných zložiek a ich vyváženej vzájomnej kombinácii má netoxické zloženie a poskytuje vysoký a komplexný terapeutický efekt, bez vedľajších účinkov alebo iných komplikácií. Je absolútne bezpečný a všeobecne je veľmi dobre tolerovaný.

Krém KARTALIN® - A+  je vhodný pre všetky typy pleti. Bez agresívneho pôsobenia na pokožku. Bez obmedzenej doby aplikácie.

Spôsob použitia: Krém aplikujte na postihnuté miesta pokožky v rovnomernej vrstve  (bez trenia) 1-2 krát denne. Ak sa ošetruje veľká oblasť pokožky, krém sa pridáva postupne. Aplikáciu začnite nanesením krému na pokožku nôh, po 3 dňoch na pokožku rúk a po ďalších 3 dňoch na zvyšné postihnuté oblasti pokožky.
Keďže Kartalin neobsahuje kortikosteroidy, môže sa používať aj dlhodobo. Pre dosiahnutie
čo najdlhšieho obdobia remisie, používanie masti Kartalin sa odporúča cca. 2-4 mesiace v závislosti od závažnosti ochorenia. Účinok sa zvyčajne pozoruje v priebehu cca. 1-2 týždňov od aplikovania.

Zdravotné upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Ak sa objaví alergická reakcia, krém okamžite z pokožky odstráňte a poraďte sa s lekárom. Odporúčame po dobu aplikácie krému nepiť alkohol a obmedziť fajčenie. Dbajte na dostatočný spánkový režim. Neodporúča sa kombinácia krému s inými hormonálnymi krémami. Po aplikácii krému sa neodporúča dlhodobé vystavovanie sa slnečnému žiareniu.

Kontraindikácie: Nie sú známe. Nie je vylúčená individuálna intolerancia niektorej zo zložiek prípravku. Ak máte po umytí pocit suchej pokožky, použite zmäkčujúci krém.
 

zlozenieSK-4318

Skladovanie: Skladujte na tmavom mieste, mimo dosahu detí, pri izbovej teplote.

Obsah balenia/Objem: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

 

Náš TIP:

Trápi vás psoriáza? Prečítajte si náš komplexný odborný článok o psoriáze, v ktorom nájdete veľa praktických odborných rád a odporúčaní na základe skúseností odborníčky a autorky nášho článku -  PhDr. Mgr. Evy Medveckej, PhD., DiS.

Súčasná legislatíva EÚ o bylinných produktoch nám žiaľ neumožňuje poskytovať podrobné informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa využívajú už stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Avšak my vychádzame z dôvery v zdravý ľudský rozum a uznávame, že v týchto daroch prírody sa skrýva niečo výnimočné. Nechceme vás pripraviť o možnosť získať si informácie o bylinkách z verejne dostupných zdrojov. V tomto článku sme preto zhrnuli všetky informácie, ktoré sme počas dlhých rokov objavovania tohto produktu a jeho účinkov našli.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DP Avatar autora | 3.8.2023
Spokojnosť
5
MT Avatar autora | 27.7.2023
Syn měl ve vlasech místo se šupiny ( psoriáza? seborea ?) Po týdnu ,čistá pokožka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod touto značkou nájdete rôzne produkty sibírskej medicíny, kozmetiky, ale aj známe ruské špecialitky a pochúťky.

#ShowMore#

Čo patrí medzi natypickejšie ruské produkty?

  • vrámci kozmetiky: dechtové mydlo a iné výrobky z brezového dechtu, drevené masážne produkty, analgetické krémy na chrbticu, krémy na chodidlá, hrebene a i.
  • vrámci medicíny: befungin - extrakt z čagy, Ivan čaj a i.
  • vrámci potravín: hematogén tyčinky, zdravé tyčinky pre deti, jedlé oleje...