Vitamin C šumivé tabletky 1200 mg - 10 tabliet - Evalar

Kód: 3890
Množstevná zľava
Značka: Evalar
€11,29
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
23.10.2023
Položka bola vypredaná…

Šumivé tabletky s obsahom vitamínu C. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok stravy Vitamín C obsahuje vitamín C vo forme rozpustných šumivých  tabliet. Posilňuje imunitný systém a to aj v chladnom období, pôsobí aktívne voči vírusom a vírusovým infekciám. Znižuje riziko vzniku prechladnutia. Zvyšuje odolnosť organizmu voči infekciám, intoxikácii chemikáliami, prehriatiu, ochladzovaniu.Vitamín C tiež aktivuje imunitný systém a rýchlo zvyšuje obranyschopnosť organizmu, čím pomáha vyrovnať sa s prechladnutím. Pod vplyvom vitamínu C sa zvyšuje elasticita a pevnosť kapilárnych ciev. Šumivé tablety sa okamžite rozpustia v pohári vody a umožnia rýchlejšiemu prenikaniu vitamínu C do krvi.

Upozornenia: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku! Obsah balenia: 10 tabliet .

Spôsob použitia: ½ tablety 1x denne rozpustené v 100 ml vody izbovej teploty. Užívať 10 dní. 1 dávka (1 tableta) obsahuje: 1200 mg Vitamínu C

Skladovanie:  Skladujte pri teplote neprevyšujúcej 25 °C

Obsah balenia: 10 tabliet

 Krajina pôvodu: Rusko  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

#ShowMore#

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru