Čaga 500mg - doplnok stravy na posilnenie organizmu - Farm Grupp - 50 tabliet

Kód: 3546
€7,89
Skladom (110 ks)
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Doplnok stravy Chaga 500 mg tablety posilňuje imunitný systém, eliminuje voľné radikály. Chaga spomaľuje starnutie tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto huby sú prírodným bohatstvom vitamínov a minerálov, chaga obsahuje okrem iného vitamín B5, draslík, vápnik, železo a zinok. Terapeutické huby Chaga sú veľmi bohaté na fytonutrienty, inak by nemali šancu prežiť v drsných poveternostných podmienkach v ich prirodzenom prostredí, vďaka ktorým sú schopné posilniť a liečiť stromy. 

Liečivá huba Chaga obsahuje pomerne veľa sterolov, fenolov a tiež enzýmov. Je tiež bohatým zdrojom vitamínov B, minerálov, flavónov a rastlinných pigmentov. Chaga je tiež jedným z najdôležitejších zdrojov kyseliny pantoténovej, čo je kyselina nevyhnutná pre správny metabolizmus bielkovín, tukov a cukrov v ľudskom tele, ako aj pre syntézu niektorých hormónov, rýchlejšie hojenie všetkých rán a správny priebeh procesu uvoľňovania energie.

Huby Chaga zabraňujú únave, a tiež výrazne zlepšujú kardiovaskulárny, zažívací a nervový systém. Liečivá huba Chaga sa tiež podieľa na produkcii tukov a cholesterolu, ako aj na prenose hormónov a nervov. Chaga navyše ovplyvňuje rýchlejšiu regeneráciu tkanív a zlepšuje pigmentáciu a stav vlasov.

Ďalšou výhodou tejto huby je enzým superoxiddismutáza, ktorý je jednou z najdôležitejších zložiek antioxidačnej bariéry nášho tela. Vzhľadom na to, že sme každý deň vystavení škodlivým účinkom voľných radikálov, je pre udržanie zdravia veľmi dôležité ich účinne neutralizovať, čomu jasne pomáha huba Chaga.

Chaga beta glukán zasa priamo stimuluje náš imunitný systém, vďaka čomu je odolnejší voči mnohým patogénnym baktériám a vírusom.

Huby Chaga tiež pôsobia proti rakovine, čo je, keď sa beta glukán viaže na receptor 3, čo umožňuje ľudskému telu detegovať cudzie rakovinové bunky a zabíjať ich. Stojí za zmienku, že v Poľsku bol na konci deväťdesiatych rokov urobený výskum tejto huby, čo celkom jasne ukázalo, že prispieva k inhibícii rastu mozgových nádorov. Terapeutické huby Chaga dokážu rozpoznať rakovinové bunky a napadnúť ich, kým zdravé zostávajú nezmenené. Výskumom bolo tiež zdokumentované, že Chaga je schopná chrániť ľudskú DNA a predlžovať život. Obyvatelia Sibíri, ktorí pravidelne konzumujú extrakt z húb Chaga, žijú v priemere o 35-50 rokov dlhšie.

Aktívne látky: 

  • Chaga huba  (Inonotus obliquus)  - zdravotná huba, ktorá rastie hlavne na brezových stromoch v chladnej klíme, napr. na Sibíri. Rastú na brezových kmeňoch a absorbujú betulín z kôry stromu, ktorý potom premieňajú na kyselinu betulínovú. Tieto huby sú prírodným bohatstvom vitamínov a minerálov, chaga obsahuje okrem iného vitamín B5, draslík, vápnik, železo a zinok . 

Užívanie: Dospelí užívajú 2 tablety denne pred jedlom alebo počas jedla. Zapiť dostatočným množstvom vody - 200 - 250 ml. 

Kontraindikácie: Individuálna neznášanlivosť jednotlivých zložiek, tehotenstvo, dojčenie. 

Upozornenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Ide o doplnok stravy, nie o liek. 

3165

Obsah balenia:  50 tabliet, každá po 500 mg.

Krajina pôvodu: Rusko 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IP Avatar autora | 15.9.2021
Produkt som si objednala po prvy raz tak zatial neviem ohodnotit jeho účinky. Ale prišiel okamžite po objednavke. Verim, ze bude účinny.
1
Avatar autora | 18.8.2021
Neviem hodnotit kedže som si objednal 2 balíky v jednej bolo 25ks tab. aj v druhom pričom na balení je uvedené 50 ks. Tabletky som posunul rodičom
5
Z Avatar autora | 1.7.2021
Skvely produkt!
5
P Avatar autora | 16.6.2021
na 1
5
B Avatar autora | 28.3.2021
Pomohla pri problémoch s tráviacim traktom