Gélový balzam V. Dikula s kostihojom a včelím jedom na oblasť krížov - Korolev Farm - 125 ml

Kód: 2201
Množstevná zľava
Značka: Korolev Farm
€11,09
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
22.12.2023
Položka bola vypredaná…

Na prevenciu ochorení kĺbov a chrbtice, ako aj na porušené funkcie pohybového aparátu, po športových a domácich úrazoch, pri komplexnej liečbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balzam na telo s kostihojom a včelím jedom je prírodný multikomponentný balzam na telo v oblasti kĺbov a chrbtice.

Účelom balzamu je aktivácia krvného obehu a normalizácia metabolizmu v tkanivách, udržanie zdravého funkčného stavu a inhibícia deštruktívnych procesov. Základom balzamu je slávna liečivá rastlina kostihoj, ktorá má jedinečný liečivý účinok na kosti a kĺby. Na choroby kĺbov a poranenia, ako liečivý, protizápalový, antireumatický prostriedok, kostihoj nemá obdobu.

Zdokumentovaná je úspešná liečba chorôb kĺbov cárom Ivanom Hrozným a cisárovnou Katarínou II. Dnes sa v mnohých krajinách hojne používa v medicíne. Kostihoj bol obzvlášť známy svojou schopnosťou rýchlo liečiť rany a zranenia, vďaka ktorým bol prvým prostriedkom pomoci zraneným na poli. Úžasný liečivý účinok je spojený s vysokým obsahom alantoínu, ktorý sa vyznačuje nielen silnými baktericídnymi a protizápalovými účinkami, ale má tiež jedinečnú schopnosť stimulovať tvorbu nových zdravých buniek v akomkoľvek tkanive. Pri ochoreniach kĺbov kostihoj zmierňuje zápal a opuchy, a čo je najdôležitejšie, aktivuje procesy obnovy a regenerácie chrupavky.

Kalízia voňavá, ktorá je súčasťou balzamu, je jedným z najúčinnejších tradičných liečiv, ktoré si v posledných rokoch získalo obrovskú popularitu. Kalízia voňavá, bohatá na biologicky aktívne látky, je silný biogénny stimulant, ktorý zvyšuje účinok všetkých zložiek, ktoré tvoria zloženie. Komplex bylinných extraktov, zostavený podľa princípu synergizmu, má protizápalový účinok, podporuje vylučovanie solí, zmierňuje opuchy a svalové kŕče, aktivuje krvný obeh a zlepšuje trofizmus tkanív.

Včelí jed - vysokoaktívna biologická zlúčenina, je jedným z najúčinnejších činiteľov v liečbe ochorení kĺbov a chrbtice. Penetráciou vo vnútri kĺbového vaku a medzi diskami stavcov chrupavky, včelí jed aktivuje mikrocirkuláciu, dodáva biologicky aktívne látky, inhibuje rozvoj degeneratívnych procesov v kĺboch a chrbtici, podporuje elimináciu rozkladných produktov (toxíny, soli).

Spôsob použitia: Balzam nanášajte na postihnuté miesto 3-5 minút až do úplného vstrebania 2-3 krát denne. Prípravok je určený na každodenné použitie. Prípravok je možné používať po dobu 6-8 týždňov.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zo zložiek prípravku. V prípade výskytu alergickej reakcie prestaňte prípravok používať a poraďte sa so svojím lekárom. 

2201

Krajina pôvodu: Rusko 

Obsah balenia: 100 ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EP Avatar autora | 9.10.2023
Som veľmi spokojná s produktami Herbatica . Používam ich už veľmi dlho, a nielen tento produkt ale aj iné liečivé produkty a som s nimi veľmi spokojná. Ako som ich proste objavila, tak už ani iné nekupujem . Tieto sibírske produkty sú veľmi účinné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korolev Farm sa zameriava na výrobu rozličných masážnych gélov, ktoré pomáhajú pri bežných každodenných nepríjemnostiach súvisiacich s pohybovým aparátom. Ich cieľom je pomôcť tým, ktorí trpia bolesťou kĺbov, chrupaviek, svalov či kostí. Ponúkajú široký sortiment takýchto krémov a gélov, ktoré vám veľmi radi predstavíme.

#ShowMore#

Tým najdôležitejším pilierom firemnej politiky je kvalita a bezpečnosť vyrábaných produktov, ktoré sú pripravované podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Z toho vyplýva, že objednané produkty sú tej najvyššej kvality a spĺňajú všetky požiadavky na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť výrobkov uvedených kategórií.
Spoločnosť Korolev Farm ponúka komplexné spektrum služieb výroby na objednávku počínajúc zhotovením receptúry a končiac vyexpedovaním objednávky zákazníkovi, z toho vyplýva, že každý zákazník dostáva potrebný individuálny servis počas celého procesu výroby.

Jednotlivo zabalené výrobky sa podľa množstva a formy sú ešte balené do:

  •  Puzdra, balíčka alebo papierovej krabičky
  • Kartónovej krabice alebo obalov určených na prepravu (paleta, klietka, debna,...)

Pre maximálnu efektivitu má firma k dispozícii v rámci ľudských zdrojov personálneho manažéra, ktorý dozoruje a koordinuje celý proces výroby konkrétnej objednávky od počiatku do konca. Korolev Farm má vlastné akreditované fyzické, chemické a mikrobiologické laboratóriá, skladový komplex, výrobné priestory zriadené a vybavené zariadením v súlade s medzinárodnými normami. Ak si zákazník želá, firma ponúka výrobu objednaného produktu pod značkou zákazníka bez ohľadu na to, či sa jedná o objednávateľa z RF alebo zahraničia. Facebook výrobcu nájdete tu