Prírodné krémy na opaľovanie.

V mojom prvom článku o opaľovaní, kde som sa snažila popísať rady ako sa bezpečne opaľovať som popísala základné pojmy ako napríklad SPF faktor, rozdelenie fototypov pokožky a rozdelenie filtrov v samotných krémoch. Verím, že vám článok v úvode leta poskytol prehlad a zabezpečil ochranu pokožky. 

Keďže sa stále snažíme prinášať vám prírodné alternatívy, nedávno sme do ponuky zaradili značku Eco Cosmetics a ich ponuku opaľovacích krémov. V našej ponuke nájdete krémy iba s čisto prírodnými minerálnymi filtrami. 

Všetky majú výnimočne vysoký obsah zložiek v BIO kvalite (95 – 100 % z rastlinných zložiek) a veľmi prísny certifikát prírodnej kozmetiky EcoCert.

Špeciálne pre extra citlivú pokožku máme tiež ochranný slnečný krém s SPF50 úplne bez vône.

Ak máte radi krémy úplne bez vôňe v našej ponuke nájdete aj tie s nižším SPF faktorom.

IMG_5888

zdroj

Eco Cosmetics má v portfóliu aj väčšie chuťovečky, ako je napríklad krém na opaľovanie špeciálne vyvinutý pre ľudí s tetovaniami. Tento krém poskytuje ochranu pokožky a taktiež chráni pigmenty pred vyblednutím.Veľmi praktický sa mi zdá aj krém so špeciálnou vôňou, ktorá zabezpečuje ochranu proti komárom a hmyzu. Toto sa môže hodiť špeciálne pri pobyte na slnku pri vode. Aj tu treba myslieť na to, že ochrana nemusí byť 100% a prípravok je potrebné nanášať každé dve hodiny. 

18556409_838684752956076_8206530874243077396_n-e1528881133245

zdroj

Ak ste milovníkmi iných krémov alebo olejov a rozprašovačom odporúčam vám pozrieť si celú ponuku značky prírodných minerálnych opaľovacích krémov Eco Cosmetics a vybrať si ten, ktorý sa vám pozdáva najviac. Radi vám s výberom pomôžeme a takisto sa potešíme vašej spätnej väzbe. 

Pokožku máme len jednu a aj keď sa jej bunky pravidelne obnovujú spálenie slnkom môže mať trvalé následky a spôsobiť citlivosť. 

Článok pre vás pripravila Pavla. 

foto_Pavla1

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie