Set na podporu trávenia: 2x Masticha PROBIOTICS & PREBIOTICS+ test na helikobaktera - Herbatica

Kód: 4380
Množstevná zľava
Značka: Herbatica
€76,99 €64,16 bez DPH
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Sada sa skladá z dvoch unikátnych produktov, ktoré vám pomôžu v domácich podmienkach zistiť prítomnosť baktérie Helicobacter pylori  a v prípade pozitívneho výsledku podporiť liečbu prírodnou cestou: Masticha probiotics & prebiotic a test na prítomnosť Helikobaktera. Kvôli testu na Helicobacter pylori už nemusíte navštevovať svojho lekára.

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte problémy s trávením? Trpíte nadúvaním, plynatosťou, pálením záhy, gastritídou, nevoľnosťou alebo bolesťou brucha? Hľadáte prírodné riešenie, ktoré by vám pomohlo zlepšiť funkciu vášho tráviaceho systému a zbaviť sa nepríjemných príznakov? Potom je pre vás určená naša unikátna sada na podporu trávenia, ktorá obsahuje dva výnimočné produkty: Masticha probiotics a prebiotics a  Helikobakter test.

Tento špeciálny set pre vytvorili pre vás, aby sme vám pomohli v domácich podmienkach identifikovať príčinu vašich tráviacich problémov a to ešte predtým než navštívite lekára.
Jednou z najčastejších príčin býva baktéria Helicobacter pylori, ktorá sa bežne nachádza v žalúdku a nespôsobuje žiadne problémy, až dokým nedôjde k jej premnoženiu.
Vtedy oslabuje prirodzenú obranyschopnosť žalúdka a dokáže vyvolávať zápaly, infekcie a iné zdravotné ťažkosti.

Vďaka tejto sade produktov budete vedieť určiť patologickú prítomnosť baktérie Helicobacter pylori už do 10 minút od aplikácie.

Prečo si zakúpiť sadu na podporu trávenia?

Naša sada na podporu trávenia je prírodná, bezpečná a účinná. Využíva silu mastichy, probiotík, prebiotík a vlákniny, ktorých účinky na organizmus sú overené rôznymi vedeckými štúdiami.

Priložený test na helikobaktera je veľmi rýchly a jednoduchý na použitie. Výsledky testu budete mať do 10 minút. 

Sada/set na podporu trávenia obsahuje overené produkty, ktoré vám pomôžu: 

  • zistiť prítomnosť Helicobacter pylori
  • chrániť sliznicu žalúdka a čriev
  • podporiť rovnováhu črevnej mikroflóry
  • zlepšiť imunitu
  • predchádzať tráviacim problémom


Masticha probiotics & prebiotics je prírodný doplnok výživy, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu dvoch účinných látok - mastichu powderinulín. Navyše je obohatená o prírodné probiotiká Lactospore, ktoré harmonizujú trávenie a pomôžu obnoviť narušený črevný mikrobióm.

Masticha je prírodná živica získavaná z stromu Pistacia lentiscus, ktorý rastie iba na gréckom ostrove Chios. Má silné protizápalové, antibakteriálne a antioxidačné účinky, ktoré pomáhajú chrániť sliznicu žalúdka a čriev pred poškodením. Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré podporujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zlepšujú imunitu. Prebiotiká sú nestráviteľnou vlákninou, ktorá slúži ako potrava pre probiotiká a stimuluje ich rast a aktivitu.

Masticha probiotics & prebiotics pomáha pri rôznych tráviacich problémoch, ako sú: 

- poruchy trávenia
- nadúvanie a plynatosť
- pálenie záhy
- gastritída
- peptický vred
- syndróm dráždivého čreva
- Helicobacter pylori infekcia

Prášok masticha je spracovaný do formy kapsúl, vďaka čomu sa presne dávkuje a pohodlne užíva. Kapsuly Masticha probiotics & prebiotics sú vegánskym produktom.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí užívajú 3x denne 1 kapsulu

Obsah jednotlivých aktívnych zložiek v 1 kapsule:

Účinná látka

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

Mastich Powder ( Pistacia lentiscus Var. Chia)

168 mg

Nie je stanovená

Inulín - vláknina z koreňa čakanky (Cichorium intybus)

112 mg

Nie je stanovená

Lactospore 6M Probiotics (Bacillus Coagulans 1205-LactoSpore 6 BLN)

70 mg

Nie je stanovená

 

Zdravotné upozornenia: Neprekračujte predpísanú odporúčanú dávku. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Užívanie nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Obsah balenia/Objem: 90 kapsúl

Krajina pôvodu:  EÚ/vyrobené na Slovensku


 

Helikobakter test - je jednoduchý a rýchly test na prítomnosť baktérie Helicobacter pylori v stolici. Táto baktéria je považovaná za hlavnú príčinu gastritídy, peptických vredov a niektorých typov rakoviny žalúdka. Helicobacter pylori infikuje približne polovicu svetovej populácie, ale len u niektorých ľudí spôsobuje ťažkosti. Najčastejšími príznakmi sú bolesť brucha, pálenie záhy, nechutenstvo, nevoľnosť a vracanie. 

Helikobakter test je veľmi presný a spoľahlivý spôsob, ako zistiť, či máte túto baktériu v tele v neprimeranom množstve. Test sa vykonáva pomocou špeciálnej nádobky s chemickou látkou, do ktorej sa vloží vzorka stolice.

Presný postup aplikácie:

1.
Odobratie vzorky zo stolice

V ideálnom prípade by nemala byť odobratá príliš veľká vzorka zo stolice, pretože to by mohlo mať za následok skreslenie výsledkov testu. Odobratá vzorka by mala byť čo najčerstvejšia. V prípade neskoršieho testovania odobratej vzorky je nutné vzorku uschovať v plastovom vrecúšku a skladovať pri nižších teplotách.

2. Vykonanie testu na helikobaktera

Priebeh testu sa odporúča vykonávať pri izbovej teplote. Obal testu otvorte až pred použitím testu. Vzorku v nádobke by ste mali dôkladne zatrepať, aby bola vzorka zo stolice premiešaná. Následne je nutné odlomiť hrot vrchnáka nádobky so vzorkou a opatrne kvapnúť 2-3 kvapky na políčko S na testeri. Počkať 10 minút, kým sa test vyhodnotí.

3. Vyhodnotenie

Ak sa počas reakčného času 10 minút na testeri objavia 2 čiarky, test na helicobacter zo stolice je pozitívny. Ak sa objaví len 1 čiarka, test helikobaktera je negatívny a v prípade, že sa neobjaví žiadna čiarka, test na helikobaktera je neplatný.

Upozornenie pri vyhodnocovaní testu: Ak sa na teste objaví čo i len náznak druhej čiarky  (niekedy býva slabo viditeľný), test sa považuje za pozitívny. Test je negatívny len v prípade, že je zreteľná len jedna čiarka. Test na helicobacter pylori je určený len na vonkajšie použitie. V prípade nejednoznačného výsledku testu počkajte 15 minút, prípadne test opakujte. Výsledky testu by mali byť hodnotené s v spojitosti s ďalšími klinickými nálezmi. Počas priebehu testu dodržiavajte zásady správnej hygieny.

Obsah balenia

  • 1x fóliové balenie s testovacou kazetou a prostriedkom na pohlcovanie vlhkosti
  • 1x návod na použitie
  • 1x nádobka na vzorku s tekutinou a etiketou pre meno pacienta

Skladovania: Test na helikobakter je nutné skladovať pri izbovej teplote. Test na helicobactera uchovávajte mimo dosahu malých detí.

 

Súčasná legislatíva EÚ o bylinných produktoch nám žiaľ neumožňuje poskytovať podrobné informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín, hoci sa využívajú už stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Avšak my vychádzame z dôvery v zdravý ľudský rozum a uznávame, že v týchto daroch prírody sa skrýva niečo výnimočné. Nechceme vás pripraviť o možnosť získať si informácie o bylinkách z verejne dostupných zdrojov. V tomto článku sme preto zhrnuli všetky informácie, ktoré sme počas dlhých rokov objavovania tohto produktu a jeho účinkov našli.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Áno, je to tak, Herbatica je už značkou. Herbatica je malou rodinnou firmou, ktorá sa zaoberá predajom, distribúciou a výrobou toho najlepšieho zo sveta prírodných produktov. 

#ShowMore#

Jej produkty prinášajú zákazníkovi vždy pridanú hodnotu. V našej ponuke nájdete okrem iného za studena lisované prírodné oleje, ktorými sú za studena lisovaný argánový olej, či opunciový olej.
Môžete však v tejto ponuke nájsť aj tradičný ruský Ivan čaj, prírodný marocký ghassoul íl, za studena lisované výlisky z cédrových orieškov,  BIO ružovú vodu a taktiež aj širokospektrálne CBD kvapky.

Okrem toho všetky tieto zdravé prírodné produkty sú balené v ekologických obaloch.