Šungit krém - Elixir - 75 ml

Kód: 1580
Množstevná zľava
Značka: Elixir
szungit 75ml eliksir
Loading...
€7,89
VIP Cena
-4% z uvedenej ceny
Staň sa aj ty VIP zákazníkom
€6,41 bez DPH
Môžeme doručiť do:
3.6.2025

Množstevná zľava:

Pri kúpe 2 ks
€7,81 / ks
Pri kúpe 3 ks
€7,73 / ks
Pri kúpe 4 a viac ks
€7,65 / ks
Ušetríte €0
Rýchle dodanie a balenie.
Garantujeme vrátenie peňazí.
Viac ako 60 vlastných produktov skladom
Preverené tisíckami zákazníkov po celej Európe.

Efektívny a prírodný minerálny prostriedok na kĺby a chrbticu. História ľudovej medicíny ukázala, že: Zlepšuje funkciu pohybového aparátu, inhibuje deštruktívne procesy a aktivizuje regeneráciu, spomaluje starnutie kĺbov, zmenšuje bolesti, prekrvuje a vyživuje, zabraňuje ukladaniu solí v kĺboch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šungit krém je účinný, prirodzený prostriedok na prevenciu kostrových stavov, najmä ochorení kĺbov a chrbtice. Má mimoriadne regeneračný účinok, znižuje pocit bolesti, zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách okolo kĺbov. Jeho vlastnosti sú:


- podporuje metabolizmus
- zvyšuje krvný obeh v mieste použitia
- má antiseptické, protizápalové účinky
- podporuje hojenie tkanív
- má pozitívny vplyv na priebeh akútnych a chronických ochorení svalovo-kostrového systému.

Spôsob použitia: Mal by sa aplikovať vo vrstve asi 1 mm na problémovú oblasť, aplikujte potravinársku fóliu na vrstvu krému, dosiahnete tak kompresiu- tlak. Ideálne po dobu: 0,5 až 2,5 hodiny. Po odobratí potravinárskej fólie umyte teplou vodou.

1580

UPOZORNENIE: Nepoužívať na sliznice a otvorené rany, pri kontakte s očami okamžite vymyť veľkým množstvom vody

Obsah: 75 ml 

Krajina pôvodu: Ukrajina

Čo to je vlastne šungit? Pozri článok na našom blogu, tu!

Ak by ste si chceli prečítať aj osobnú skúsenosť s užívaním múmia po zranení, môžete tento článok tiež nájsť na našom blogu :)

Šungit obsahuje fullerén, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, má úžasné čistiace účinky. Šungitová voda pomáha liečiť protizápalové ochorenia, alergie, kĺbové problémy, ale aj kožné problémy. 

V priebehu rokov sa  začalo so šungitom a šungitovou drťou stále viac a viac experimentovať. Začala sa používať s jazvečím tukom, proti bolesti, so včelím jedom, s nátržnicou atď. Fullerény obsiahnuté v šungite aktívne pohlcujú toxíny a v kombinácii s bylinkami majú maste protizápalové účinky. Šungit bol tak účinný, že sa z drte, bylín a mastí začali vyrábať komplexné krémy, ktoré svojou účinnosťou nedovolili v Rusku vstúpiť na trh tým konvenčným krémom proti opuchom, ktoré poznáme z našich lekární.

Viac o šungite sa dozviete na našom blogu tu.

Nejedná sa o liek. 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne pomôcky
EAN: 4820058211861
Problém: Bolesť
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MH Avatar autora | 15.12.2022
Ja som spokojná
5
TP Avatar autora | 4.4.2020
chce to čas na vyskúšanie
5
Avatar autora | 21.1.2020
+ Cena

4
Avatar autora | 14.11.2018
Kratko som ho používal, ešte sa neviem vyjadriť nakoľko používam obdobný produkt, ktorý má podobné zloženie a ten zaberá dobre.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Hoci značka nemá náš pravopis, prináša vo svojich výrobkoch presne to, čo slovo "elixír" znamená: jej výrobky sú zdrojom zdravia.

#ShowMore#

DM Avatar autora Dana Malenková | 29.5.2025
OZ Avatar autora Olga Zelmanova | 29.5.2025
VM Avatar autora Vierka Maťašová | 27.5.2025
MP Avatar autora Milada Palicová | 26.5.2025
JH Avatar autora Jarmila Hartman | 26.5.2025
EP Avatar autora Eduard Pisko | 25.5.2025
Spokojny
VS Avatar autora Vladimír Sasko | 22.5.2025
BN Avatar autora Bernardeta Nádaždyová | 21.5.2025
DF Avatar autora Dušan Ferčák | 21.5.2025
JS Avatar autora JÚLIA SÉLEŠOVÁ | 18.5.2025
PB Avatar autora Pavol Bartalos | 8.5.2025
AK Avatar autora Anna Kohutová | 3.5.2025
spokojná
JH Avatar autora Juraj Hlinka | 26.4.2025
Avatar autora Ondrej Šoka | 25.4.2025
1
AU Avatar autora Anna Uherska | 25.4.2025
som spokojná.
MK Avatar autora Marek Kotlár | 24.4.2025
Nadmieru spokojný
SM Avatar autora Slávka Michalovičová | 20.4.2025
EK Avatar autora Emília Kubičeková | 14.4.2025
Obchod určite odporúčam, objednávky riešia promptne, majú širokú škálu produktov a ceny porovnateľné alebo nižšie ako v iných e-shopoch.
IM Avatar autora Ivana Mihokova | 13.4.2025
Som spokojná a už aj odporučila
HH Avatar autora Helena Hudekova | 13.4.2025
Zobraziť ďalšie recenzie
discount