Ženšeňová tinktúra - 25 ml

Kód: 2034
€5,39
Skladom (27 ks)
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

Ako ukazuje bohatá história medicíny nielen v Rusku, ale aj v Ázií táto tinktúra vo veľa prípadoch stimuluje centrálnu nervovú sústavu, upravuje krvný tlak a hladinu cukru v krvi. Ďalej sa na základe skúseností z prírodnej medicíny ukazuje, že zlepšuje fyzickú výkonnosť, pôsobí mierne povzbudzujúco na činnosť pohlavných orgánov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Môže pôsobiť veľmi pozitívne pri stavoch chronickej únavy.  Znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje činnosť kôry nadobličiek. Účinné látky (predovšetkým terpentínové glykozidy, éterické oleje a fytoestrogény) zaručujú efektivitu pri správnom používaní.

Prípravok je vhodné používať ako podporný prostriedok pri:

 • nízkom krvnom tlaku
 • fyzickej a psychickej únave
 • neurasténii
 • období rekonvalescencie po dlhotrvajúcich (aj infekčných) ochoreniach
 • pri komplexnej terapii oslabenej funkcie pohlavných orgánov.

UPOZORNENIA: prípravok sa nesmie používať ak trpíte niektorým z uvedených ochorení:

 • Zvýšený krvný tlak
 • Zvýšená podráždenosť
 • Epilepsia
 • Kŕče
 • Poruchy spánku
 • Akútne infekčné ochorenia
 • Poruchy zrážanlivosti krvi

Nepoužívať v období tehotenstva a dojčenia!

Nepoužívať pri zvýšenej individuálnej citlivosti na jednotlivé zložky prípravku!

Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov!

Prípravok sa nesmie používať v poobedňajších a večerných hodinách, aby sa predišlo poruchám spánku!

VEDĽAJŠIE ÚČINKY:

 • Zriedka sa vyskytujú alergické reakcie, tachykardia, bolesť hlavy, zvýšenie krvného tlaku, hypoglykémia, poruchy spánku

KONTRANDIKÁCIE (AKO PÔSOBÍ TINKTÚRA VO VZŤAHU S INÝMI LIEKMI):

 • Prípravok zosilňuje účinok psychostimulačných liekov a analeptík, liekov na hypoglykémiu, warfarínu
 • Zvyšuje riziko vzniku rezistencie voči diuretikám
 • Znižuje účinok farmaceutických  prípravkov určených na liečbu epilepsie. Rovnako znižuje účinok neuroleptík, trakvilizérov a sedatív

OAO “Tverská farmaceutická spoločnosť”- Ženšeňová tinktúra - 25 ml - Herbatica sk

Spôsob použitia: Dospelí a deti staršie 12 rokov užívajú vnútorne  30-49 minút pred jedlom 15-20 kvapiek 2-3x denne. Tinktúra sa užíva v období 30-40 dní .

Najefektívnejšie je tinktúru užívať v jesennom a zimnom období

 

SKOR NEŽ ZAČNETE UŽÍVAŤ TINKTÚRU, PORAĎTE SA SO SVOJÍM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM!

 

Obsah balenia: 25 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MD Avatar autora | 19.5.2022
Dobrý deň, produkt je ok, až nato, že z neho bolo odliaté, máte to v maily aj s fotkou, s pozdravom Monika

 

Ruská výrobná farmaceutická spoločnosť VIFITEH bola založená v roku 1992 na základe všeruského výskumného ústavu liečivých rastlin (VILAR) v Moskve.

#showmore#

Spoločnosť pôvodne vykonávala farmaceutické činnosti v postavení výrobného a obchodného podniku. Už v roku 1997 spoločnosť Vifiteh prvýkrát získala licenciu Ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie na výrobu, skladovanie a predaj liekov aj v úzkej spolupráci s organizáciou PEZ NPO VILAR začala svoju vlastnú činnosť v oblasti výroby liekov na báze liečivých rastlín.
Jedným z prvých vyrobených liekov boli galenické výrobky - tekuté extrakty z Eleutherococcus a Rhodiola, rotokan, tinktúry z hlohu, valeriána, ženšenu, pivónie, materskej vody a nechtíka. V budúcnosti sa zorganizovala spoločná výroba s experimentálnym závodom VILAR zložitejších liekov, ako sú Alpizarin, Tanacekhol a ďalšie.
1998-1999 sa stali rokmi rozhodujúcich zmien. Vďaka dobre definovanej stratégii riadenia sa ukazovatele výroby stabilizovali a bolo možné investovať značné finančné zdroje do vytvárania nových technických liniek našej vlastnej výroby.
V roku 1998 spoločnosť Vifiteh spustila komplexný program modernizácie výrobných zariadení so súčasným vývojom nových výrobných zariadení. V oblasti Moskovského regiónu Serpukhov v obci Obolensk sa organizovala výroba liekov v plnom cykle, od organizácie surovinovej základne do príjmu rôznych liekových foriem: ampúl, kapsúl, tabliet, mäkkých, tekutých a práškových liekových foriem. Do nového podniku boli prijatí celkovo asi 400 ľudí. Tým sa výrazne zmiernil problém zamestnanosti v tejto oblasti.
Výroba je vybavená špičkovým vybavením z Nemecka, Talianska, Indie. Zastarané vybavenie je pravidelne nahradzované modernými zariadeniami, čo našej spoločnosti umožňuje sledovať vysoké požiadavky na kvalitu svojich výrobkov.
V priebehu rozširovania pôsobnosti spoločnosti v roku 2011 sa výrobné zariadenia zvýšili o 30%.

Vifiteh buduje svoju výrobnú politiku so zameraním na moderné štandardy farmaceutickej výroby a potreby trhu. Efektívnosť riadenia podniku potvrdzuje dynamika rozvoja výroby, výrazné rozšírenie sortimentu, zvýšenie počtu zamestnancov, zamestnaných špecialistov a prístup na trhy krajín susedných krajín.
V roku 2015 Ministerstvo priemyslu a obchodu Ruskej federácie uznalo že výrobky uzavretej akciovej spoločnosti VIFITH zodpovedajú pravidlám organizácie výroby a kontroly kvality liekov, schválené rozhodnutím Ministerstva priemyslu a obchodu Ruska č. 916 zo dňa 14. júna 2013, na základe ktorého bolo vydané osvedčenie Ciftu Vifitech CJSC trvalá licencia na výrobu liekov č. 00031-LS zo dňa 23.06.2015
V rámci predaja výrobkov a s cieľom uspokojiť dopyt na trhu Vifiteh dlhodobo a úspešne spolupracovala s poprednými farmaceutickými distribútormi a súčasne nadviazala partnerstvá s veľkými a strednými lekárňami a zdravotníckymi zariadeniami. V podmienkach rastúcej konkurencie podnik neustále zdokonaľuje a zavádza do praxe rôzne formy práce, okrem iného poskytuje podmienky pre odložené platby, čiastočné alebo úplné preddavky, výmenné obchody atď.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie