Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
3140 hodnotení
5
3020x
4
63x
3
21x
2
10x
1
26x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ veľký výber produktov
+ na jednom mieste všetky produkty, ktoré potrebujem
+ kvalitné a prírodné produkty
+ skvelá komunikácia
- žiadné
kupujem bežne tieto výrobky v malých obchodíkoch so zdravou výživou, ale nie vždy majú dostatok týchto výrobkov bol to môj prvý nákup, ale určite nie posledný veľký výber produktov s podrobným popisom perfektná komunikácia potešil aj darček, ktorý bol pribalený do balíka nemám ani jedno negatívum na tento obchod odporúčam ho každému, budete milo prekvapení
Zdenka, ďakujeme za hodnotenie, aj toto Vaše hodnotenie nám pomáha sa stále zlepšovať.
Juraj z Herbatica
+ milé,ústretové jednanie , ochota Zuzky
+ prírodná kozmetika
nákup najprv osobne v Piešťanoch,tak po dobrých skúsenostiach s prípravkami som využila možnosť objednať si dobierkou. Výrobky som doporučila aj svojej rodine a známym - somspokojná s kvalitou a hlavne kozmetika z prírodných llátok,minimum chémie.
Ďakujeme za uznanie a slová chvály. Zuzka a jej prístup k zákazníkom je pozitívny od začiatku nášho fungovania a dnes sa stáva už legendárnym.
Želám pekný deň!
Juraj z Herbatica
Všetko OK, len trošku dlhšia dodacia doba.
Dobrý deň,
ďakujem za reakciu, Vašu objednávku sme zaevidovali 19.6.2016 (nedeľa), odoslali 22.6. Ospravedlňujem sa za malé meškanie.
Ako omluvu Vám pošleme prekvapenie. Stačí ak zadáte do poznámky v ďalšej objednávke kód: 380.
Želám pekný štvrtok.
S pozdravom
Juraj z Herbatica
+ 100% prírodné produkty z čistéj prírody.
- O slabinách obchodu zatiaľ nemôže byť reč.
Výborný - presvedčte sa nákupom.
Dobrý deň Štefan,
ďakujem za reakciu, veľmi ma teší. Aj Vaše hodnotenie tu nám pomáha sa stále zlepšovať.
S pozdravom
Juraj z Herbatica
+ Výborný prehľad výrobkov.
+ Výrobky chcem otestovať a keď budem spokojná, budem v nákupe pokračovať.
- Neviem o slabinách.
- Som tu 1x a zatiaľ som spokojná
Prezrela som rôzne iné stránky, no táto ma oslovila pre prehľadnosť. Odporúčam ostatným
+ Páči sa mi sortiment,ktorý mne vyhovuje a aj ceny sú prijateľné.
- Zaiaľ neviem o žiadnych
Dôvod prečo som nakúpila v tomto obchode je,že som chcela vyskúšať ruské výrobky ....
+ Ponuka produkty na prirodnej baze
- Neviem o nich mozna dlzka dodacej doby.
Urcite ho treba vyskusat.
+ Super komunikácia a dobrý pocit z obchodu. Nakupujem cez internet veľa, ale s takým prístupom som sa ešte nestretol. Je vidieť že zákazníka si vážia. Kiež by bol každý obchod na slovensku takýto.
- žiadne
+ Maju uzasne vyrobky.
- Maju na stranke vyrobky ktore momentalne nemaju.
Jednoznacne odporucam ,maju dobru ponuku a velmi dobre ceny :D
Dobrý deň Michaela,
na stránke máme aj produkty, kotré nie sú skladom preto, že priebežne ich dopĺňame a stále obnovujeme o nové.
So špecifickými produktami, ako sú ruské, často býva problém s dostupnosťou, no robíme čo je v našich silách :)
Navyše vždy sa snažíme ponúknuť nejakú alternatívu, ak práve chýba, konkrétny produkt. Stačí sa spýtať cez chat, email, alebo telefonicky.
Ďakujeme za pozitívnu reakciu, môžeme sa zlepšovať iba vďaka záujmu našich zákazníkov.
Pekný deň želám!
Juraj z Herbatica
+ -
- -
-
+ Dobrý prehľad a popis tovaru v ponuke.
+ Jednoduchá objednávka,jej okamžiťé potvrdenie a bezproblémové doručenie.
+ Primerané ceny produktov.
Veľmi dobrý obchod povšetkých stránkach. Obchod odporúčam aj ostatným záujemcom,
+ Kvalitný tovar
Spokojnosť maximálna
+ Výhodou pre mňa je zasielkovna, nemusím doma čakať kuriera.
- Neviem
Dobrÿ systém predaja a dovozu
Kozmetika je veľmi kvalitná, rada ju používam. 1 x som ju nakúpila cez internet. Dlhšia dodacia doba nebola vinou obchodu. Objednávku som zaplatila neskôr a po zaplatení bola ihneď dodaná ( 1 pracovný deň )
+ Rychlost
- Nemate slabinu.
Perfekt.
Dobrý deň Ľubo,
ďakujeme za uznanie. Radi čítame, že sú zákazníci s nami spokojní, urobíme všetko pre to, aby to tak ostalo.
Pekný deň! :)
+ cena
- neviem
Mila, ochotna pani a tovar za lepsie ceny ako v inych e-shopoch (aspon v tomto pripade)
+ za jeden raz zatiaľ nehodnotím
- za jeden raz zatiaľ nehodnotím
- tovar nebol predražený - skúsenosť zatiaľ dobrá - obchod už som odporučila
+ Kvalitne bio vyrobky
+ Super ceny
+ Skvele sluzby
+ Kvalitne balenie
+ Dorucenie bez poskodenia
+ Fantasticka komunikacia
- Nevidim ziadne
Super a odporucam
+ Ponuka kvalitnych ruskych produktov
+ výborné produkty
+ dobrá cena
obchod poznám osobne z Piešťan výborná cena perfektná spolupráce s kurierskou službou - ochota dohodnúť sa odporčila by som aj iným