Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3406 hodnotení
5
3308x
4
71x
3
21x
2
3x
1
3x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

AP Avatar autora Albert POPELÁK Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2023
Super.
JK Avatar autora Jarmila Kočišíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2023
VK Avatar autora Vladislav Karpiš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2023
ĽS Avatar autora Ľubomira Slamková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2023
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.7.2023
+ Veľmi dobré produkty a rýchle vybavenie objednávky

IH Avatar autora Igor Hell Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2023
AM Avatar autora Anna Mosinová Mgr. Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2023
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.7.2023
Rýchle vybavenie zásielky, spokojnosť.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.7.2023
+ Rýchle doručenie

MT Avatar autora Marcela Textorisová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.7.2023
Velmi jsem spokojená.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 25.7.2023
+ Rýchle dodanie

Avatar autora Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. 25.7.2023
Predajca mi oznámil, že jeden produkt nie je skladom, hoci pri objednávaní bol. Požiadal som, aby odoslali druhý produkt, ktorý je skladom v počte 2ks. Viac sa mi neozvali.
Avatar autora (Administrátor)
Dobrý deň, mrzí ma vaša nespokojnosť, moja kolegyna sa vám dnes ozve, ďakujem. Juraj
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.7.2023
+ Rychle a spolehlivé dodání.

KA Avatar autora Kristína Adamčiková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.7.2023
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.7.2023
primeraná kvalita, spokojnosť
AD Avatar autora Anna Dančíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.7.2023
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.7.2023
+ Klasický internetový obchod so zaujímavým sortimentom.

Miesto, ktoré sa oplatí navštíviť.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.7.2023
Vyborny obchod, alternativna kozmetika aj ine vyrobky. Vzdy rada nakupim :)
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.7.2023
+ veľký výber tovaru
+ komunikácia so zákazníkom
+ veľmi dobré ceny
+ rýchlosť doručenia

Úplná spokojnosť s nákupom
JM Avatar autora jozef madliak Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 17.7.2023

Ovládacie prvky výpisu

3432 položiek celkom