Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3406 hodnotení
5
3308x
4
71x
3
21x
2
3x
1
3x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

AH Avatar autora Angela Halaszova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.10.2022
RK Avatar autora Rastislav Kasar Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.10.2022
Spokojnosť ????
KH Avatar autora Katarína Hégerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.10.2022
Veľmi spokojná, rýchle dodanie, kvalitný produkt. Za mňa super.
MB Avatar autora Mário Bialoň Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.10.2022
Som veľmi spokojný
Avatar autora Aleš Ďurčík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.10.2022
som spokojný
FK Avatar autora František Klein Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek. 29.10.2022
Myslím, že z našej komunikácie pred uzavretím objednávky je to zrejmé .
CS Avatar autora Cyril Strážovsky Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.10.2022
Veľmi spokojný.
E Avatar autora Erika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.10.2022
Som spokojná.
AS Avatar autora Agnesa Szűcsová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.10.2022
Ďakujem , Vaše balzamy sú vynikajúce vyskúšala som viaceré.Tento posledný budem asi trvale používať.
JS Avatar autora Jana Sodivarova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.10.2022
Veľmi spokojná
MH Avatar autora Maria Homolova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.10.2022
Som spokojná z obchodom.prave používam krém na kĺby .som z ním spokojná.objednam ak sa mi minie.dakujem
MV Avatar autora Miroslav Velko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.10.2022
Som spokojný s rýchlosťou vybavenia.dakujem.
EC Avatar autora Eva Chrenková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.10.2022
Veľmi spokojná, krém čaga mi veľmi pomohol. objednávka vybavená rýchlo. Ďakujem.
EM Avatar autora Eva Miklošova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.10.2022
BP Avatar autora Bibiana Popluhárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2022
Spokojná,určite si objednám aj na budúce. Niektoré produkty v ponuke boli vypredané. To ma trochu mrzelo. Moja objednávka prišla rýchlo.
LV Avatar autora Ladislav Višňovský Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2022
Spokojný s rýchlosťou vybavenia a sortimentom ponuky.
AM Avatar autora Alica Maderičova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2022
Potešila som sa ponuke zdravotných ponožiek Alica
DT Avatar autora Darina Tomanicová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.10.2022
Som spokojná a teší ma hlavne masážny pás. Používam ho často. Tomanicová
Avatar autora Zlatica Černá Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.10.2022
som veľmi spokojná, rýchle dodanie, super produkty, objednávam často
JT Avatar autora Jarmila Tabačkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.10.2022
Už som viac krát objednala a vždy k spokojnosti. no Sibír a Altaj nesklamali.

Ovládacie prvky výpisu

3432 položiek celkom