Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 3406 hodnotení
5
3308x
4
71x
3
21x
2
3x
1
3x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JB Avatar autora Jana Blanarikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.7.2022
Avatar autora Irena Šalátová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.7.2022
MH Avatar autora Miroslav Hrčka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.7.2022
Rýchle dodanie a spokojnosť s dodaním tovarom .
DK Avatar autora Daniela Kovalčíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.7.2022
Rychle dodanie.
JK Avatar autora Jarmila Kočišová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.7.2022
Na výbornú sortiment by mohol byť doplňovaný priebežne, ale tieto produkty sú skutočne ne úrovni, pomáhajú a to je dôležité.
LP Avatar autora Lenka Pavlíková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.7.2022
AH Avatar autora Andrea Hoza Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.7.2022
Mydla zo salvie, tea tree a makadamia a jasmin su perfektne. Mam mastnu plet, manzelovi sa tvorili vyrazky na hlave a tieto mydla vycistia pokozku. Odporucam!
Avatar autora Helena Červená Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.6.2022
PK Avatar autora PhDr. Mária Kristoficinova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.6.2022
ML Avatar autora Marcela Liptakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.6.2022
SM Avatar autora Soňa Macková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.6.2022
Veľmi
BB Avatar autora Branislav Baliar Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.6.2022
Avatar autora Ferdinand Žigo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.6.2022
Avatar autora Darina Žofajová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.6.2022
JB Avatar autora Jozef Belák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.6.2022
ZH Avatar autora Zuzana Hinczová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.6.2022
DK Avatar autora Dušan Kolimár Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.6.2022
ZP Avatar autora Zdeno Pikálek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.6.2022
MS Avatar autora Marek Sobota Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 23.6.2022
OH Avatar autora Oľga Husárová Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek. 23.6.2022

Ovládacie prvky výpisu

3432 položiek celkom