Evalar Zlaté MUMIO – mumio altajské očistené – potravinový doplnok stravy - 20 tabliet

64 hodnotení
 
  • 1 z 2
 

Napomáha k optimálnému stavu kostnej dreni čisto na prírodnej báze s bohatým komplexom organických látok a mikroelementov ako je magnézium, fosfor, kremík, železo, zinok, síra, meď, bor atď. Je veľmi vhodným doplnkom k posilneniu celého organizmu a imunity. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

Dostupnosť Skladom (80 ks)
Môžeme doručiť do
23.2.2018
€5    
Kód tovaru 0190
Výrobca Evalar
Kategória Doplnky stravy
 

Mumio je známe svojím využitím ako celkovo posilujúci a ľahko upokojujúci prostriedok ,ktorý podporuje procesy metabolizmu kostnej a svalovej dreni, pri zraneniach. Podporuje zrýchlenie minerálnej výmeny. Podporuje zvýšenie vlastných obranných mechanizmov organizmu.

Viac informácií k tomuto produktu nájdete na našom blogu, tu.

Spôsob použitia: dospelí a deti staršie 14 rokov 1 tabletka 2 krát denne v priebehu jedla, doba príjmu 1 mesiac, pri zlomeninách až do dvoch mesiacov. Farba tabletiek od čiernej po hnedú, záleží od % vlhkosti okolia.

Obsah: 20 tabliet/200mg

Zloženie: 100% očistené múmio

Upozornenie: individuálna alergia na niektorú zo zložiek, tehotenstvo, kojenie, pred použitím sa odporúča konzultácia s lekárom.

Krajina pôvodu: Rusko

Tento produkt nie je liek. 

Ak by ste si chceli prečítať aj osobnú skúsenosť s užívaním múmia po zranení, môžete tento článok tiež nájsť na našom blogu :)

 

 

Hmotnosť 0.016 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Skvely doplnok stravy 7.7.2016 15:51
Na tento doplnok nedam dopustit. Urchylil mi regenraciu poraneneho kolena
Odpovedať
3,6 64 hodnotení
Pridať hodnotenie
5
13x
4
22x
3
20x
2
6x
1
3x
Nevypĺňajte toto pole:
0190 Mumio tabletky 0190 Mumio tabletky
5
| 21.2.2018
Toto Mumio z Evalaru užívam hneď ako sa "niečo" vyskytne. Vždy zaberie, vždy potlačí začínajúcu chorobu. Ja a moja rodina sme s ním nadmieru spokojní.
0190 Mumio tabletky 0190 Mumio tabletky
5
| 21.1.2018
+ pomohol pri imunite

pomohol mi pri imunite

Hlavným cieľom spoločnosti Evalar je dať každému možnosť udržať a posilniť svoje zdravie, zlepšiť kvalitu života pomocou prírodných, efektívnych, vysoko-kvalitných a moderných liekov: bylinných liekov a potravinových doplnkov.

Spoločnosť Evalar je uznávaným odborníkom v oblasti bylinnej medicíny a výživy. Takmer 25 rokov kombinujú tradičné vedomosti a vedecký prístup. Stále sa zlepšuje vďaka množstvu výskumov v oblasti zdravia a novým technológiám vo výrobe.

Hlavnými smermi činnosti spoločnosti je vývoj a výroba prírodných liečiv a biologicky aktívnych doplnkov. Suroviny ktoré používajú na výrobu produkcie, sa pestujú na plantážach firmy v oblasti ekologicky čistého pohoria Altaja. Spoločnosť kontroluje celý výrobný proces: od prípravy suroviny až po hotový výrobok. Prečítajte si viac o tomto výrobcovi v článku na našom blogu.

 Zdroj: www.evalar.ru

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.