Starostlivosť o papuče / domácu obuv

Ako sa správne starať o papuče z ovčej vlny alebo kože?

Vrchná časť našej obuvi je vyrobená z vysoko kvalitnej prírodnej kože.Treba myslieť na to, že jednou z hlavných vlastností kože je, že každá je iná, a preto môžu existovať drobné rozdiely v štruktúre či farbe ovčej kože, ako aj zvrásnenie. Koža môže mať na celom povrchu viditeľné pruhy nerovnomerných farieb. Ide o typickú vlastnosť prírodného produktu.

Preto, aby ste sa z domácej obuvi VANUBA tešili čo najdlhšie, uvádzame niekoľko najdôležitejších tipov:

  • Zabráňte kontaktu s tekutinami – v tomto prípade obuv sušte v prirodzených podmienkach pri izbovej teplote (nepoužívajte sušičky a ohrievače).
  • Naša obuv nie je vodeodolná, styk s tekutinou môže spôsobiť ťažko odstrániteľné škvrny.
  • Kým topánky nepoužívate, odporúča sa ich skladovať s vloženými vložkami do topánok, ktoré pomôžu udržať si ich správny tvar dlhšie.
  • Obuv by sa mala používať na určený účel, v tomto prípade doma v interiéri.
  • Je možné použiť aerosólovú impregnáciu.

 

Čistenie


Povrch topánok je potrebné umyť vlhkou handričkou alebo špongiou a vysušiť pri izbovej teplote. Odporúčame zakúpiť špeciálnu kefu z gumy alebo štetín, ktorý dokonale čistí a zabraňuje usadzovaniu nečistôt. Nepoužívajte krémy na topánky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie