Rozšírený popis k produktu: KARTALIN® A+krém na psoriázu 100ml

V tomto článku sa pojednáva o kréme na psoriázu - KARTALIN® A+.

Nehormonálny krém KARTALIN® - A+ ponúka účinnú a komplexnú terapiu pri každodennej starostlivosti o pokožku pri psoriáze, atopickom ekzéme, neurodermatitíde a iných chronických neinfekčných kožných ochoreniach. Krém má výrazný protizápalový a antibakteriálny účinok, napomáha regenerácii pokožky.

Krém účinne pôsobí aj pri zápaloch, čistí povrch pokožky od odumretých buniek a zároveň zabezpečuje výborné vstrebávanie biologicky aktívnych látok, chráni povrch pokožky a pomáha pri jej rýchlej regenerácii. Poskytuje rýchlu úľavu od začervenania, olupovania, svrbenia a pomáha pri dehydratácii pokožky. Má zjemňujúci, keratotický a regeneračný účinok.
Tento krém oceníte pri rôznych neinfekčných kožných ochoreniach, akými sú psoriáza, ekzém, alergická dermatitída, neurodermatitída, keratoderma a lichen planus.
Rovnako ak trpíte histamínovou intoleranciou a trápia vás nepríjemné kožné prejavy, tento krém môže byť doslova upokojujúcim balzamom na vašu podráždenú pokožku.

Krem na psoriazu Kartalin v tube 100ml

Aktívne zložky a ich pozitívne účinky na pokožku:

  • Solidol - je to mastiaci olej, ktorý má silné protizápalové a antiseptické účinky, pomáha zmierniť zápalové procesy na koži.

  • Rakytníkový olej - obsahuje vysoké množstvo vitamínu C, vitamínu E a karotenoidov, ktoré majú silné antioxidantové účinky a prispievajú k obnove a regenerácii pokožky. Pokožku zároveň tonizuje.

  • Lyzozým - je enzým bielkovinovej povahy s antibakteriálnym účinkom, pomáha bojovať proti baktériám na pokožke.

  • Včelí med - má antimikrobiálne a protizápalové účinky, podporuje hojenie rán a zlepšuje stav pokožky. Pomáha obnoviť normálnu štruktúru pokožky, zmierniť alebo odstrániť bolesť kĺbov.

  • Harmanček - má upokojujúce a protizápalové účinky, zmierňuje podráždenie pokožky a zlepšuje jej stav.

  • Šípkový olej - obsahuje vitamín C, vitamín A a esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú regeneračné a hydratačné účinky na pokožku.

  • Vitamín E (tokoferol) - je silný antioxidant, chráni kožu pred voľnými radikálmi a podporuje jej obnovu.

  • Vitamín A - podporuje rast a obnovu buniek, má protizápalové a regeneračné účinky na kožu - zmierňuje svrbenie.

  • Eukalyptový a levanduľový olej - majú protizápalové, antibakteriálne a upokojujúce účinky na pokožku.

  • Kyselina salicylová - exfoliuje vrchnú vrstvu kože, čistí póry a pomáha zlepšovať stav akné a iných kožných problémov.

Chcem objednať button SK