Ostropestrec mariánsky - Biokor - 60 tabliet

Kód: 3778
Množstevná zľava
Značka: Biokor
€4,89
Momentálne nie je skladom
Môžeme doručiť do:
13.4.2023
Položka bola vypredaná…

Ostropestrec mariánsky pomáha pri poškodení pečene, cirhóze pečene, pomáha pri stavoch po infekčnej a toxickej hepatitíde.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pestrec mariánsky (lat. Silybum marianum), známy aj ako Strieborný bodliak, Strakáč, Biely tŕň, Ostrolist, Podstrel, Volčec, Kardus mariánsky, Ostropestřec mariánský, Kristova koruna je jednoročná až dvojročná rastlina dorastajúca do výšky 60 – 150cm. Svoj pôvod má v stredomorí a dozrieva najmä v druhej polovici septembra. V liečiteľstve sa používa predovšetkým pri ochoreniach pečene a žlčník. Za pozitívne účinky Pestreca mariánskeho sú zodpovedné flavolignany silybin, silydianin a silychristin (silycristin, silykristin), ktoré sa súhrnne nazývajú silymarin. Silymarín je pritom známy tiež ako silný antioxidant.

Použitie: dospelí a deti staršie ako 12 rokov užívajú ½ čajovej lyžičky 2x denne s jedlom, minimálne 30 dní.

Doba užívania: 1 mesiac.

Upozornenie: Nevhodné pre ľudí s neznášanlivosťou na niektorú zo zložiek, tehotným alebo dojčiacim ženám. Pred použitím sa poraďte s lekárom.

Zloženie: ostropestrec mariánsky, maltodextrín, extrakt z suchých ovsených bylín, cukor, kyselina stearová vápenatá, oxid kremičitý.

Obsah: 60 tabliet

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma "Biokor" sa už viac ako 17 rokov špecializuje na vývoj a výrobu biologicky aktívnych prísad do potravín, vitamínových doplnkov a zdravého stravovania.

#ShowMore#


Spoločnosť je popredným výrobcom biologicky aktívnych prísad do potravín, potravinových doplnkov a vitamínov. Medzi registrovanými BAA má viac ako 30 titulov a všetky výrobky sú vyrobené v súlade s najvyššími požiadavkami hygienických noriem a pravidiel.